Akce s herci

Terry Farrell 2016

O akci „Terry Farrell v Praze“ Star Trek slavil v roce 2016 půl století – a my s ním. Neoslavovali jsme sami: do Prahy za námi dorazila půvabná Terry Farrell, představitelka Jadzie Dax ze seriálu Star Trek: Deep Space Nine. Setkání s ní proběhlo v sobotu, 15. října 2016, v prostorách hotelu Svornost (zde se po […]

2015 Julie Caitlin Brown

Datum konání: 20. června 2015 Místo konání: Impact Hub Praha Afterparty: KU Bar – 19:00 – 21:00 Facebook: Akce WARP 05 na Facebooku 20. června přivítáme v Praze agentku, herečku Julie Caitlin Brown. David Ramsey – ÚČAST ZRUŠENA Julie Caitlin Brown je populární hlavně pro fanoušky Babylonu 5, hrála populární Na’Toth. Fanouši ji ale častěji potkávají na zahraničních conech jako […]

2014 John de Lancie

John de Lancie dorazí do Prahy oslavit příchod nového roku! S radostí přijal naše pozvání k setkání s fanoušky nejen Star Treku, ale i jeho dalších zajímavých rolí.

2013 McNeill, Picardo & Worthy

Prvního června jsme na dalším WARPu přivítali nejen dva slíbené herce ze seriálu Star Trek: Voyager – představitele Holodoktora Roberta Picarda a Roberta Duncana McNeilla (Tom Paris). Naše pozvání navíc přijal i náš kamarád, herec Rick Worthy.

2012 Connor Trinneer

Představitel hlavního inženýra ze seriálu Star Trek: Enterprise přiletěl v září 2012 pobavit své fanoušky do Prahy. Jedinečné setkání s historicky prvním milovníkem a opatrovatelem warpových motorů proslavených lodí Enterprise proběhlo v pražském planetáriu.

2011 Kate Mulgrew

Dne 17. září 2011 se mohli fanoušci z Čech, Slovenska, ale i dalších evropských států setkat se svým oblíbeným kapitánem ze seriálu Star Trek: Voyager. Herečka Kate Mulgrew, která na naše pozvání poprvé navštívila Českou republiku, se s fanoušky setkala v Raisově sále Národního domu na Vinohradech. Všichni bez výjimky si mohli z akce odnést kromě podpisů a společných fotografií i nezapomenutelný zážitek.