2014 John de Lancie

Datum konání: 30. prosince 2014, 11:00–15:00
Místo konání: Kino ATLAS, Sokolovská 371/1, 18000 Praha-8, www.kinoatlas.cz
Facebook: Akce WARP 04 na Facebooku

John de Lancie dorazí do Prahy oslavit příchod nového roku! S radostí přijal naše pozvání k setkání s fanoušky nejen Star Treku, ale i jeho dalších zajímavých rolí.
Další informace o akci připravujeme a budeme postupně zveřejňovat. Těšíme se na Vás!

Fotky

Váše společné fotografie s Johnem si jako vždy můžete stáhnout na naší Flickr stránce :-)

WARP 04 photoshoot

Pro stažení stačí najít tu vaši, otevřít ji a v pravém rohu pod snímkem najdete ikonku ke stažení (první zprava, obrázek šipky směřující dolů). Můžete si vybrat, v jaké velikosti si chcete fotku uložit do počítače.

 Foreign visitors

Due to the very small amount of foreign visitors to our events, we don’t have a separate english page. Please contact us via email if you would like to attend. We will happily be of assistance.

Contact email: info@starsinprague.cz

John, jak ho znáte

Q, Star Trek Colonel Frank Simmons, Stargate Discord (hlas), My Little Pony Allen Shapiro, Torchwood William Miles (hlas), Assassin's Creed III Donald Margolis, Breaking Bad

O Johnovi

stlv-2012-john-de-lancie

Americký herec, producent, hudebník a spisovatel John de Lancie se proslavil několika televizními rolemi. Mezi ty nejznámější patří Q ze seriálu Star Trek: The Next Generation, Star Trek: Deep Space Nine a Star Trek: Voyager, plukovník Frank Simmons ve Hvězdné bráně nebo Donald Margolis v Breaking Bad. Dále to byly dabované postavy hře Assassin’s Creed III a v animovaném seriálu My Little Pony: Friendship Is Magic.

 Ceny a termíny vstupenek

VYPRODÁNO! Pokud se na Vás nedostalo při prodeji vstupenek, napište nám prosím na info@fanbase.cz – pokud se nějaká vstupenka uvolní, dáme vám vědět.

GOLD vstupenka (1700 Kč)  – limitovaná edice 10 vstupenek zahrnuje vstup na akci a na panel s hercem, autogram, na místě vytištěná a podepsaná (druhý autogram) fotografie s hercem, prioritní odbavení a sedadlo v první řadě. Součástí vstupenky je také speciální krátké meet&greet setkání s majiteli GOLD vstupenek těsně před začátkem akce.

Výhodný balíček (990 Kč, v prodeji pouze do 7. prosince) – zvýhodněný balíček obsahuje vstup na akci, na diskusní panel s Johnem de Lancie, společnou fotografii a autogram.

Základní vstupenka (550 Kč do 7. prosince, 650 Kč do 21. prosince, 750 Kč později a na místě) – vstup na akci a diskusní panel s Johnem de Lancie.

Autogram (250 Kč) – podpis od Johna de Lancie. V ceně je zahrnuta i promo fotografie k podpisu (velikost letter).

Fotografie (250 Kč) – společná fotografie s Johnem de Lancie.


Online vstupenky

Pořadatelé

logofanbase     logokontinuum     logofkm

Mediální partneři

logoczechtourism    logoatlas     logoticketon