Jun
18

David do Prahy nedorazí, WARP bude s Julii

Milí fanoušci, v průběhu posledních příprav na sobotní akci jsme se dnes dopoledne od agentky Julie Caitlin Brown dozvěděli, že David Ramsey nedorazí v těchto týdnech do Evropy a tím pádem ani do Prahy.

V posledních týdnech jsme s vaším přispěním udělali opravdu maximum pro to, aby se akce uskutečnila. Můžeme upřímně říct, že šlo o nejnáročnější organizaci, jakou jsme doposud zažili. Ale všichni jsme bojovali srdečně. Bohužel jsou věci, které jsme ale ovlivnit nijak nemohli – italská akce, se kterou byla pevně provázána Davidova cesta do Evropy, byla včera odpoledne zrušena. A finančně není realizovatelné, aby David dorazil na jednodenní akci do Prahy a obratem letěl zpět.

!!! Od zítřka začneme všem společně s Ticketonem vracet na účty zaplacené částky za vstupenky.!!!

NICMÉNĚ!!!!

Víme, že Julie Caitlin Brown u většiny z vás nebyla prioritou. Julie ale do Prahy přijede, HUB Praha je již zarezervovaný, KU Bar také …

Pokud budete mít zájem, rádi se s vámi uvidíme v sobotu od 11 hodin na Q&A, autogramiádě a focení s JCB. Vstupné bude 200 Kč, na místě budou pro zájemce k prodeji i autogramy a fotografie s Julií. Víme, že je na cestě také několik zahraničních fanoušků Julie, nechtěli jsme je zklamat. Témat bude dost – její hraní, Babylon 5, Star Trek, všichni její klienti …

Stejně tak bude od 18:30 připravena akce v KU Baru, kde bude vstupné ZDARMA na koncert JCB. Vše bude samozřejmě mnohem menší, než jsme plánovali, ale když už nemůžeme změnit situaci s Davidem, alespoň to pořádně zapijeme.

Věřte, že jsme mnohem zklamanější, než vy a je nám opravdu moc líto, že jsme vám nemohli v sobotu dělat radost.