May
10

David v Praze: zbývá prodat 80 vstupenek

Milí fanoušci Arrow, prosím věnujte pečlivou pozornost následující důležité zprávě:

davidvpraze

I přes velký ohlas se v tuto chvíli prodalo jen velmi malé množství vstupenek na WARP 05 s Davidem Ramseyem. Velmi by nás mrzelo, pokud by akce musela být odvolána. Potřebujeme ale prodat ještě alespoň 80 vstupenek, abychom byli schopni ji finančně zorganizovat.

Jedná se o příležitost, která se v případě neúspěchu nebude opakovat. David Ramsey je jen začátek. Rádi bychom v budoucnu přivezli i další hvězdy ze seriálu Arrow, ale vše je v tuto chvíli ve vašich rukou. Chápeme, že většina z vás by možná na Davidovo místě raději viděla jiné své oblíbence, ale čím populárnější herec, tím větší finanční náklady a dražší vstupenky na akci.

S Davidem jsme chtěli vyzkoušet komunitu fanoušků kolem seriálu. V případě, že by se musela akce z důvodů nezájmu zrušit, byl by to nejen pro nás, ale i pro agenty jednotlivých herců signál, že v ČR je zbytečné podobné akce pořádat. A věřte, že to by mrzelo i nás, protože patříme také mezi fanoušky.

Proto jsme se rozhodli vrátit ceny vstupenek na startovací cenu 750 Kč (balíčků na 1150 Kč) a vyzvat vás k podpoře celé akce. Do konce května budeme postupně zveřejňovat, kolik vstupenek zbývá prodat pro to, aby se akce mohla uskutečnit. Pokud se do neděle 31. května 23:59 podaří prodat alespoň 80 vstupenek, rádi finančně podpoříme zbytek nákladů z vlastních zdrojů. Pokud se prodej nepodaří, akci budeme muset zrušit.

Prosím, pozvěte své přátele, kupte si vstupenky, doražte a udělejte společně s námi skvělou atmosféru. Herci i agenti si mezi sebou sdílejí své zkušenosti z jednotlivých akcí a pokud se vše povede, příště může dorazit Stephen, Katie, Emily, Colton … Věříme, že to společně zvládneme!!

Aktuální stav: zbývá prodat 80 vstupenek.