O nás

STARS IN PRAGUE.cz (SiP) bylo založeno jako podorganizace FAN BASE, která se specializuje na sběratelské kousky z televizních seriálů a filmů. SiP se orientuje pouze na organizování akcí samotných a byla původně založena pěti dívkami, Terezií Holešínskou, Janou Krčmářovou, Eliškou Martynkovou, Evou Rakowskou a Eliškou Vyhnánkovou. Těchto pět dívek za velké podpory Aleše Kostky vložilo svoje srdce do vybudování společnosti, která má velmi dobrou reputaci nejen v Čechách a na Slovensku, ale je taky vysoce doporučována v zahraničí, nejvíce pak samotnými našimi hosty, a to v USA, Německu, Rakousku, Švédsku, Irsku a Spojeném království.

SiP má v Česku více než šestiletou zkušenost s přivážením herců zejména pro setkání s fanoušky a zajišťování kompletního servisu jak pro hosty samotné, tak i pro jednotlivé akce. Terezie, která je též zakladatelkou společnosti, uplatňuje své zkušenosti z televizní branže. Několik let pracovala pro druhou největší celoplošnou soukromou televizní společnost Prima a po té pro televizi evropského formátu, HBO Europe, ze které odešla poté co se jí naskytla příležitost v Los Angeles. Nyní pracuje na vlastních projektech zejména mimo kontinent. SiP by nemohla existovat bez Filipa Krejčíka a jeho skoro 20 let zkušeností s pořádáním a vedením akcí. Filip spolupracuje jako poradce pro další evropské pořadatelské organizace a koordinuje spolu s manažery hercům cestování po Evropě. Jeho vlastní společnost FKM-Events pořádá na území Německa setkání fanoušků a jejich oblíbených herců již od roku 2002.

SiP se stala stabilní značkou vedenou Terezií a Filipem s úzkým propojením na českou skupinu CZ Kontinuum, Martina Böhma a Janu Krčmářovou. Škála institucí jako filmová studia, televizní společnosti, kina či distributoři, se kterými jsme za dlouhá léta zahájili spolupráci, přispěla k našemu všestranému rozvoji. Bylo pro nás přirozeným procesem rozšířit naše aktivity z pořádání akcí samotných i na poradenství a péči o klienty. Spolupráce s fanouškovskými organizacemi, organizování filmových premiér či jiných kostýmovaných akcí je doménou Martina Böhma a Jany Krčmářové, jakožto členů CZ Kontinua.

Nezabezpečujeme jenom vlastní akce, ale také concierge plný servis a péči o naše hosty, od chvíle kdy dorazí do města, hotelu, místa konání až do momentu, kdy odletí zpět domů. Náš zkušený štáb hlídá, aby zážitky, které si naše hvězdy, účastníci a organizátoři odnáší, byly jen a jen pozitivní na každé akci, které se jakkoliv účastníme.

Naším hlavním cílem je pro všechny fanoušky zajistit nezapomenutelný zážitek s jejich oblíbenou hvězdou. Zajistit, že pozvané osobnosti si odnáší ze setkání s fanoušky pouze bezproblémové vzpomínky a na akci samotné se cítí dobře a bezpečně.

STARS IN PRAGUE a také FAN BASE se společně staly zdrojem a rozcestníkem pro fanoušky, herecké osobnosti a organizátory. Náš cíl je být tady pro všechny a pomáhát jakkoliv můžeme, aby se věci daly do pohybu a nakonec se uskutečnily ke prospěchu všech zůčastněných stran.

Kontakt Terezie: terezie.holesinska@fanbase.cz
Kontakt Filip: f.krejcik@fkm-events.com
Twitter: @starsinprague
Facebook: @starsinprague

Neváhejte nám napsat:
Od cen našich vstupenek, po nabídku spolupráce… Odpovíme rádi na jakoukoliv vaši otázku.

Informace pro novináře

 

Terezie Holešínská
Invi @ twitter
Filip Krejcik Filip Krejčík
Filip @ twitter
Jana Krčmářová
Xyll @ twitter
Vaclav Horecky Václav Horecký
Cedrik @ twitter