Apr
10

Marina Sirtis se opět setká s fanoušky v Praze

Marina Sirtis

Marina Sirtis navštíví Prahu 10. června 2017

Máme to potěšení vám oznámit, že jsme pro vás ve spolupráci s FKM-Events a CZ Kontinuum přichystali další startrekovou oslavu, abychom tak oslavili, že tomu bude letos právě 30 let od první epizody novodobého Star Treku Nová Generace. Poznamenejte si do kalendáře sobotní datum 10. června. Do Prahy vám opět přivezeme dalšího hosta, tentokráte představitelku nazapomenutelné role Deanny Troi ze seriálu Star Trek: Nová Generace (Star Trek: The Next Generation) Marinu Sirtis, která využívá výročí a po deseti letech se vrací co Čech pozdravit své fanoušky. V seriálu a na vesmírné lodi Enterprise strávila po boku herců jako Patrick Stewart, Johnatan Frakes, Bret Spinner či Will Wheton 7 let a ještě po 4x se ke své postavě vrátila v celovečeních filmech.

Opět vám poskytneme možnost setkat se s Marinou v úzkém okruhu fanoušků a tím vám zajistit přímo osobní kontakt. Nepřijdete o možnost zeptat se jí na otázky z osobního života, příhody z natáčení či jak to fungovalo mezi ní a kolegy ve studiu. Na závěr celého dne pak proběhne focení s fanoušky a následná autogramiáda.

Jsme velmi polichoceni, že Marina přijala naše pozvání a vrátí se do Prahy. Na své fanoušky se velmi těší a je zvědavá, zda aspoň některé i po těch letech pozná.

Informace o podrobném programu celého dne i místě konání budeme postupně upřesňovat v následujících dnech. Sledujte nás a aktualizace zde, či na našich nových sociálních sítích Facebook, Instagram či Twitter.