Narozeniny Ricka Worthyho – 12. březen 2011

Herec Rick Worthy, známý ze seriálů Supernatural, Star Trek: Voyager, Enterprise, ale hlavně jako Cylon č. 4 z kultovní série Battlestar Galactica, již poněkolikáté navštívil Českou republiku a rozhodl se naším prostřednictvím oslavit své 44. narozeniny společně s fanoušky.

V kamenné prodejně FAN BASE jsme proto připravili pohoštění pro návštěvníky a stylový dort ve tvaru loga seriálu pro hlavní hvězdu večera. Připraveny byly i podpisové fotografie z Rickových nejznámějších seriálů a profesionální fotograf, připravený na photoshoot. Když hlavní hvězda večera dorazila, již na ni před prodejnou čekal zástup novinářů. Ve chvíli, kdy se Rick konečně prodral do prostoru prodejny, byl spontánně přivítán svými fanoušky, kteří ho již napjatě očekávali uvnitř. Následoval vyčerpávající sled podepisování a focení, při kterém ovšem Rick neztrácel nic ze své energie a každému návštěvníkovi se intenzivně věnoval. Ve chvíli, kdy byli všichni zájemci o autogram či stylovou fotografii spokojeni, přikročili jsme k předání samotného dortu a hromadnému přání, což tohoto nelítostného soupeře lidstva, jak jsme jej poznali v jeho nejznámější roli, upřímně dojalo.

Poté se akce přesunula do blízké bowlingové herny, kde si mohl každý přítomný s Rickem připít a prohodit pár slov. Celá akce se protáhla až do ranních hodin.