Apr
24

Prodej lístků zahájen

Vážení,

právě jsme spustili prodej lístků! Neváhejte zakoupit lístky již dnes, protože do konce dubna jsou za velmi výhodné ceny jen do neděle 30. 4. 2017.

Doporučujeme Výhodný balíček (990 Kč během dubna) – zvýhodněný balíček obsahuje vstup na akci, na diskusní panel s Marinou Sirtis, společnou fotografii a autogram. Ušetříte 240,- oproti nákupu Základní vstupenky, společného focení a podpisu jednotlivě.

A pro ty náročnější je tu GOLD vstupenka (1890 Kč během dubna)– limitovaná edice 14 vstupenek zahrnující Výhodný balíček plus druhý autogram, A4-fotografie s hercem, prioritní odbavení a sedadlo v první řadě. Součástí vstupenky je také speciální krátké meet & greet s Marinou v šatně těsně před začátkem akce.

Nebo pak jednotlivě:

Základní vstupenka (690 Kč během dubna)  – obsahem vstupenky je vstup na akci a diskusní panel s Marinou Sirtis.

Autogram (250 Kč) – podpis od Mariny Sirtis. V ceně je zahrnuta i barevná fotografie k podpisu (cca. 8×10″). Pouze k dispozici pro ůčastníky s platnou vstupenkou (zakladní, výhodný balíček či GOLD)!!!

Fotografie (290 Kč) – společná fotografie s Marinou Sirtis (doručená digitálně po akci). Pouze k dispozici pro ůčastníky s platnou vstupenkou (zakladní, výhodný balíček či GOLD)!!!

Vstupenky k prodeji na stránkách TicketON.

Těšíme se na vás.