Tiskové materály

Deanna Troi, poradkyně kapitána Jean-Luca Picarda ze Star Treku, v červnu navštíví Prahu

Významná osobnost seriálového světa, Marina Sirtis, známá svou rolí poradkyně kapitána Picarda ze seriálu Star Trek: Nová generace, míří do Prahy.

PRAHA, Česká republika, 29. května 2017 — Organizace Stars In Prague, která každoročně pořádá setkání fanoušků s hvězdami oblíbených televizních pořadů, tento rok do hlavního města pozvala okouzlující anglicko-americkou herečku Marinu Sirtis, známou především ze seriálu Star Trek: Nová generace. Zde ztvárnila postavu poradkyně Deanny Troi, kapitána Jean-Luca Picarda (Patrick Steward). Setkání, které se uskuteční ve spolupráci s FKM-Events a CZ Kontinuum, proběhne v sobotu 10. června 2017 v Kulturním centru Novodvorská na Praze 4.

Stars In Prague pokračují v úspěšné řadě fan eventů. Jejich portfolio zahrnuje hvězdy jako Kate Mulgrew (Orange Is The New Black, Star Trek: Voyager), Bob Picardo (Star Trek: Voyager, Stargate), Terry Farrell (Star Trek: Deep Space Nine), Rick Worthy, Julie Caitlin Brown, John de Lancie, Robert Dundan McNeill, či Connor Trinneer. Ti Prahu navštívili v uplynulých 7 letech.
Marina Sirtis společně se svými fanoušky oslaví 30 let od odvysílání první epizody novodobého Star Treku a do Prahy už se moc těší, jak zmínila i na svém Twitteru: “Nemůžu se dočkat, až přijedu v létě do Prahy…“

Od roku 2011 plníme sny těm, kteří se touží alespoň jednou v životě setkat se svým dětským hrdinou či vzorem. Pro ty největší fanoušky máme opět připraveny GOLD vstupenky, které umožňují vstup do zákulisí a osobní setkání s Marinou,” sdělila Terezie Holešínská, organizátorka a zakladatelka Stars in Prague.

Marina Sirtis zahájí svůj program již v pátek 9. června, společnou večeří s pořadateli a VIP držiteli vstupenek. Sobotní program pak začíná krátce po poledni, kdy vystoupí před návštěvníky KC Novodvorská se svou talk show. Po moderovaném rozhovoru dostanou fanoušci prostor pro své dotazy. Následovat bude losování o ceny, focení a autogramiáda.

Fanoušci si na tuto akci mohou zakoupit vstupenku za 790 Kč/850 Kč, která jim zajistí vstup na akci a diskusní panel. Dále pak zvýhodněný balíček za 1150 Kč/1250 Kč, který navíc zahrnuje focení s Marinou a její autogram. Pokud máte zájem sledovat tuto akci z první řady, v nabídce jsou v limitovaném množství také GOLD vstupenky, které svému držiteli, kromě výše uvedeného, zajistí přednostní vstup na akci a navíc také vytištěnou a podepsanou fotografii herečky. Vstupenky GOLD jsou v prodeji pouze do konce května na www.starsinprague.cz. Pro zájemce o neformální, exkluzivní setkání, je aktuálně k dispozici poslední volné místo na večeři s Marinou. Pro více informací kontaktujte pořadatele akce.

Odkazy:
Web: http://starsinprague.cz
Facebook: https://www.facebook.com/starsinprague/
Twitter: https://twitter.com/starsinprague

KONTAKT
Terezie Holešínská
CZ +420 733 782 343
EN +353 87 4699 422
terezie.holesinska@fanbase.cz

Ke stažení:
Tisková zpráva .PDF

Marina Sirtis 1200×1500, 300 dpi
 

Twitter zpráva

Logo Stars in Prague