Sep
28

Ultimativní nabídka: Platinum Pass

Vážení milovníci Star Treku,

Máme pro Vás jedinečnou a neopakovatelnou nabídku. Vy, kteří se chystáte strávit odpoledne ve společnosti Terry Farrell, čtěte pozorně.

Jak by se Vám líbilo, strávit ve společnosti Terry mnohem víc času? Co třeba po jejím příletu do Prahy si s ní zajít na večeři? Druhý den si s ní o tom popovídat u občerstvení před akcí? Či se s ní vyfotit u skleničky šampaňského? Udělalo by Vám něco z toho radost?

Tak se radujte! Čtyřem z Vás všechno tohle poskytneme! K tomu neomezený přístup do zákulisí, včetně spousty dalších vylepšení Vašeho dne. Například: po celou dobu konnání akce občerstvení zdarma; zaručeně nejlepších míst v sále a přednostní odbavení. Z návštěvníků se stanete našimi hosty, o které budeme pečovat stejně jako o našeho hosta ze všech nejvzácnějšího.

Určitě Vás zajímá cena. Žádná není. Finanční možnosti každého z Vás jsou jiné. Proto Vás cenou nechceme odradit. Pokud je Terry Váš idol, vzor nebo prostě jen stojíte o to, aby jste se s ní spřátelili, máte možnost. Napište nám! Pošlete nám email s Vaším příběhem, proč si s ní chcete popovídat v soukromí a finanční částku, kterou za splnění vašeho snu jste ochotni zaplatit. Pokud se nám nechcete svěřovat s Vaším příběhem, nemusíte. Napište nám jen email s vyčíslenou sumou v korunách českých, kterou věnujete vyměnou za Platinum Pass, který Vás oprávní ke všemu níže zmiňovanému. Můžeme Vám slíbit, že dva lidé, kteří nabídnou nejvyšší částku se stanou držiteli Platinum Passu automaticky. Zbylé dva šťastlivce vybereme z ostatních nabídek a odpovědí.

Svoje emaily posílejte na adresu info@fkm-events.cz do Soboty 8.10.2016

Na co se tedy můžete těšit? Tady je program a výčet toho, co vám nabízíme.

Pátek:
19:30-22:00 Večeře s Terry u stolu pro 6 ve stylové pražské restauraci. (Šesté místo u stolu bude vyhrazeno pro překladatele, pokud by někdo z Vás nezvládal konverzaci v angličtině). Po večeři bude samozřejmě čas i na to dát si drink. Přesný čas a místo upřesníme pouze a právě jen 4 osobám.

Sobota:
12:00-17:00 přístup do Green Room (zákulisí)
12:15 Welcome drink s Terry
12:30 Meet & Greet (i společně s držiteli Gold Ticket)

  • nejlepší místa v sále
  • přednost absolutně ve všem
  • fotku s Terry při přípitku
  • fotku s Terry z Meet & Greet seance
  • 3x podpis při autogramiádě (2x na fotku, jednou na osobní věc nebo promo fotku)
  • jídlo a pití zdarma během celé akce