Nástěnné bodové svítidlo pro moderní interiéry

Pokud se chystáte zařídit moderní byt či kancelář, je velmi důležité vybrat správné svítidlo, které nejenže bude sloužit jako zdroj světla, ale zároveň se bude hodit k celkovému interiéru místnosti. Tím správným volbou může být nástěnné bodové svítidlo, které je vhodné pro různé účely a lze jej použít jak v interiéru, tak i v exteriéru.

Nástěnné bodové svítidlo – kov textil, černá/zlatá – 1xE14 28 W – V/Š/ 18,5x12x19,5

V naší nabídce najdete nástěnné bodové svítidlo, které je vyráběné z kovu a textilu a jeho barva je černá s detaily z litého kovu v barvě zlata. Tento designový kousek určitě osloví všechny milovníky moderního interiéru.

Toto svítidlo je vhodné pro osvětlení specifického místa, např. kousek barevné stěny, obrazu či krásného kusu nábytku, které si zaslouží být vyzdvihnuto. Díky úsporné E14 žárovce o výkonu 28 W má nástěnné bodové svítidlo dostatek světla, aby bylo vidět vše, co potřebujete.

Díky svému tvaru lze nástěnné bodové svítidlo snadno instalovat na zeď a umístit tak, aby veškeré světlo bylo zaměřeno na požadovaný objekt či prostor. Svítidlo se dodává s montážní sadou a je připravené k okamžité montáži.

Používání tohoto nástěnného bodového svítidla může být velmi variabilní – od osvětlení nástěnných obrazů a obrazových galerií po osvětlení vnitřních schodišť, stěn a mnoho dalších možností, jak zvýraznit zajímavé prvky v interiéru.

Navíc, pro nákup tohoto svítidla a dalších bytových doplňků můžete navštívit naši internetovou stránku:

Nástěnné bodové svítidlo pro moderní interiéry

Zdroj: Naradí.cz