Rozkládací pohovka Alstoni 14 – elegantní ořechové dřevo a žlutá látka

Rozkládací pohovka Alstoni 14 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají elegantní a zároveň funkcionalní kus nábytku. Pohovka kombinuje kvalitní ořechové dřevo s žlutou látka Monolith 48, která vypadá skvěle v jakémkoliv interiéru.

Elegantní design a pohodlné sezení

Pohovka Alstoni 14 se vyznačuje především svým elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování. Čalouněná sedačka je vyrobena z kvalitní žluté látky a nabízí pohodlné sezení i ležení.

Pohovka je vybavena klik-klak mechanismem, který umožňuje snadné rozložení pohovky na prostorné lůžko. Rozměr plochy po rozložení na spaní je 195 cm x 110 cm, což stačí i pro větší návštěvy nebo přespání hostů.

Kvalitní materiál a precizní provedení

Pohovka Alstoni 14 je vyrobena z kvalitních materiálů, které zaručují dlouhou životnost a odolnost. Čalounění sedačky je velmi příjemné na dotek a snadno se udržuje. Nohy jsou vyrobeny z kvalitního ořechového dřeva, které dodává pohovce elegantní a přirozený vzhled.

Plocha po rozložení je dostatečně prostorná pro 2 osoby, což její využití při přespání hostů praktickým a komfortním zároveň.

Objednávka a dodání pohovky Alstoni 14

Pokud jste se rozhodli pro koupi pohovky Alstoni 14, můžete ji snadno objednat na tomto odkazu. Pohovka se dodává v demontovaném stavu, ale s přiloženým návodem na sestavení.

Výška nožek činí 9,5 cm, hloubka sedu je 55 cm a výška sedu je 41 cm. Fotografie rozložené sedačky a jejích detailů jsou ilustrační, ale samozřejmě si můžete zvolit i jinou látku podle vašich představ.

Závěrem lze říci, že pohovka Alstoni 14 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní a funkční nábytek s elegantním designem a vysokou kvalitou zpracování. Pokud hledáte pohovku, která bude sloužit nejen pro sezení, ale i přespání hostů, je Alstoni 14 tou pravou volbou pro vás.