Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 01 v béžové látce – levá variantní provedení

Rozkládací rohová sedačka BIFIDA 01 patří mezi oblíbené kousky interiérového nábytku, které si oblíbí milovníci moderního designu. Tato sedačka je dostupná v levé variantě, což ji činí ideální pro místnosti, které si vyžadují specifické uspořádání nábytku.

Pokud hledáte pohodlný kus nábytku pro sezení i kvalitní spaní, rozhodně byste měli zvážit koupi rozkládací rohové sedačky BIFIDA 01 v béžové látce.
Tento kousek přináší dokonalou kombinace funkcí a designu, a tím jej můžete umístit do vámi oblíbené místnosti, aniž by narušil celkové vzhledové pojetí.

Pokud se rozhodnete pro nákup této sedačky, máte k dispozici několik možností barvy potahu. My vám doporučujeme koupi variace s béžovou látka Dora 21, která dodá vašemu interiéru nádech příjemné a uklidňující atmosféry.

Detaily a rozměry rozkládací rohové sedačky BIFIDA 01

Rozměry tohoto kousku jsou 250 x 70/85 x 170 cm, což znamená, že má ideální rozměry pro umístění jakéhokoliv pokoje.
Výška sedu činí 40 cm, hloubka sedu 72 cm, což zvyšuje pohodlí během sezení a spaní. Pokud potřebujete vytvořit více místa pro spaní, sedačka se rozkládá na plochu 125 x 195 cm pomocí mechanismu DL.

Na našem webu naleznete ilustrativní fotografie tohoto kousku. Ty vám ukáží detaily sedačky a mechanismus rozkladu. Je však třeba mít na paměti, že uvedené fotografie ilustrují pouze vzhled sedačky, vyžádejte si v případě zájmu jinou barvu.

Sedák je vyroben z kvalitního materiálu, který odolává opotřebení. Sedačka vám bude srozumitelně dodána v demontu, takže už se nemusíte obávat, že by se jeho doprava zkomplikovala.
V případě jakýchkoliv dotazů se na nás neváhejte obrátit. Rádi vám poradíme.

BIFIDA 01

Na závěr bychom chtěli zdůraznit, že rozkládací rohová sedačka BIFIDA 01 je skvělou volbou pro ty, kteří hledají kus nábytku, který nabízí maximální pohodlí během sezení i spaní.
Je praktickým řešením pro každou domácnost, která stojí o funkční nábytek a zároveň dbá na estetickou stránku interiéru.

Přejeme vám příjemné nakupování na našem eshopu a věříme, že si užijete každý okamžik strávený na této skvělé sedačce.