Stylová a praktická černá zahradní židle HOUE Click pro pohodlné odpočinkování

Zahradní židle HOUE Click zaujme svým moderním vzhledem a praktickým designem. Tuto zahradní židli si zamilujete hned na první pohled. Díky modernímu severskému stylu a černé barvě zaujme vaše oko a dokonale zapadne do vašeho zahradního prostoru. Praktickým prvkem této židle je možnost polohovatelnosti, což zvyšuje úroveň vašeho komfortu a odpočinku.

Vzhled židle

Zahradní židle HOUE Click má moderní design a osobitý výraz, který zdůrazňuje celkovou podstatu židle. Pohodlný sedák z plastových lamel je pro vás skvěle držen a ani po delší době nepocítíte žádné nepohodlí. Bambusové područky a kovová podnož společně tvoří unikátní kousek nábytku, který se hodí do každé zahrady.

Kvůli svému modernímu vzhledu je tento kousek zahradního nábytku vhodný i pro ty nejnáročnější zákazníky. Ideálně se hodí do každého exteriéru.

Účel židle

Tento kousek zahradního nábytku slouží nejen jako zahradní židle, ale také jako skvělé místo pro odpočinek a relaxaci. Židle je možno polohovat a tím zvýšit úroveň komfortu. Ideální je pro lenošení na sluníčku nebo v příjemném prostředí vaší zahrady. Tuto židli si zamilujete a nebudete ji chtít nikdy opustit.

Údržba židle

K čištění této zahradní židle doporučujeme použít hadřík z mikrovlákna. Do vody si přidejte několik kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. Nikdy nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Tato černá plastová polohovací zahradní židle HOUE Click je ideálním doplňkem do vašeho zahrady a zaručeně si na ni zvyknete. Pokud si ji chcete koupit, navštivte stránku naradi-cz.cz a užijte si pohodlí na zahradě.

Zahradní židle HOUE Click
Zahradní židle HOUE Click
Zahradní židle HOUE Click