Béžová sametová asymetrická pohovka Mazzini Sofas Debbie – luxusní kousek pro váš obývací pokoj!


Elegance oblých tvarů

V této pohovce Mazzini Sofas Debbie se snoubí elegance oblých tvarů s nadčasovým a precizním provedením. Potah tohoto kousku navíc přímo vybízí k lenošení. Pokud hledáte stylovou a pohodlnou pohovku, tak tato je pro vás tou pravou volbou.

Vysoce kvalitní sametová látka

Potah této asymetrické pohovky je vyroben z velmi kvalitní sametové látky. Tato látka se od hladkých, jednolitých sametů liší jedinečnou, ale nepostřehnutelnou strukturou. Tento velmi příjemný povrch, je pokryt jemným chmýřím a má mírný lesk. Potah je též lehce stínovaný, což vytváří zajímavý vizuální efekt.

Materiál vyrobený ze syntetických vláken

Materiál vyrobený ze syntetických vláken je velmi odolný proti oděru a loupání, což zajišťuje, že nábytek bude po dlouhou dobu v perfektním stavu. Certifikát OEKO-TEX® STANDARD 100 potvrzuje, že látka je bez škodlivých látek, je bezpečná a zdravotně nezávadná.

Asymetrický design

Asymetrický design této pohovky jí dodává velmi moderní vzhled. Její jednostranná podoba jí rozhodně dodává šmrnc. Béžová barva pohovky je univerzální a dokonale zapadne do každého interiéru.

Hloubka sedu

Poznámka: Hloubka sedu na pohovce je 28/63 cm. To znamená, že si můžete nastavit optimální hloubku sedu podle svých potřeb. Ať už preferujete více nebo méně prostoru, této pohovka vám to umožní.

Závěr

Pokud chcete mít v obývacím pokoji kousek, který bude působit luxusně a zároveň bude maximálně komfortní, tak vám pohovka Mazzini Sofas Debbie rozhodně bude vyhovovat. Skvěle se hodí do každého interiéru a díky certifikátu OEKO-TEX® STANDARD 100 můžete mít jistotu, že je bezpečná a zdravotně nezávadná. Zaměřte se na sami na produkt zde a neváhejte si ji pořídit!