Elegantní černá pohovka s plněním z paměťové pěny – MICADONI AGATE 158 cm


O chvíli relaxace na pohovce MICADONI AGATE

Dvoumístná pohovka MICADONI AGATE představuje ladné spojení klasické elegance a neotřelého designu. Pohovka připomíná nadýchaný polštář a přímo vybízí k relaxaci. S AGATE si budete moci užívat své chvilky pro odpočinek naplno a s maximálním pohodlím. Na komfortu přidává i na dotek velmi příjemné čalounění ze sametové látky v černém odstínu a dva menší polštáře po bočních stranách pohovky.

Nadčasový design pro klasické i moderní interiéry

Černě lakovaná kovová podnož představuje zajímavý kontrast k čalounění pohovky. Díky svému nadčasovému stylu se AGATE skvěle hodí do klasických i moderních interiérů. Pohovku doporučujeme ladit s dalšími produkty z řady MICADONI AGATE.

Individuální obchodní podmínky

Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Pozor! Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit! Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat.

Dvoumístná pohovka MICADONI AGATE

Pohovka MICADONI AGATE vyniká svým komfortem a elegancí. Pokud hledáte pohovku, která vám poskytne skutečnou chvíli odpočinku, je AGATE tou správnou volbou. Protože se pohovka vyrábí na zakázku, můžete si být jisti, že se jedná o kvalitní výrobek, který vám bude vyhovovat po mnoho let.

Elegantní černá pohovka s plněním z paměťové pěny

Díky vysoké kvalitě plnění z paměťové pěny se pohovka po každém použití vrátí do své původní podoby. Sametové čalounění se perfektně přizpůsobí tvarům těla a zaručuje tím maximální pohodlí. S AGATE si tak můžete být jisti, že se na ni budete těšit i po náročném dni v práci.

Černě lakovaná kovová podnož

Černě lakovaná kovová podnož dodává pohovce AGATE zajímavý designový prvek. Díky ní vynikne sametové čalounění a zároveň se podnož stává praktickým doplňkem, který umožňuje snadné uklízení pod pohovkou.

Klikněte zde a objednejte si pohovku AGATE ještě dnes. Vyberte si tu správnou barvu a užijte si opravdový komfort při odpočinku na této elegantní pohovce.