Nový koberec Rizzoli Ethnic v rozměru 80 x 200 cm – krása z rukou zručných řemeslníků


Koberec Rizzoli Ethnic

Popis produktu:

Koberec Rizzoli Ethnic je výrobkem, který ocení každý, kdo má rád kvalitní a příjemné podlahové krytiny. Rozměr 80 x 200 cm zajišťuje dostatečnou plochu pro umístění pod postel, do předsíně nebo do obývacího pokoje.

Design tohoto koberce je inspirován tradičními etnickými vzory, které propojí moderní interiéry s tradičními prvky. Použité barvy jsou pestré a syté, což zaručuje, že koberec bude skvěle vypadat i v kombinaci s jinými barvami v místnosti.

Výroba:

Koberec Rizzoli Ethnic je vyroben z kvalitních materiálů pomocí tradičních ručních technik. Na výrobu se používá 80 % bavlny a 20 % viskózy. Tento podíl zajišťuje, že koberec je příjemně hebký a zároveň pevný a odolný.

Koberce Rizzoli jsou vyráběny v Itálii a kvalita jejich zpracování je na nejvyšší úrovni. Namátková kontrola během výrobního procesu zaručuje, že na trh putují pouze ty nejlepší kusy.

Přesvědčte se sami o kvalitě koberce Rizzoli Ethnic a pořiďte si jeden do svého bytu nebo domu. Objednat si ho můžete na stránkách Nářadí.cz, kde najdete i další varianty tohoto skvělého výrobku.

Popis koberce Rizzoli Ethnic