Rohožka Cozy Welcome – Vítejte doma s přívětivým stylem

Stylová rohožka s barevným nápisem welcome skvěle vynikne před vchodovými dveřmi. Rohož vřele přivítá každého hosta a také očistí nepořádek z bot. Rozměr 40×60 cm.

Rohožka Cozy Welcome

Dopřejte si luxusní přívětivost

Není nic lepšího, než když se cítíte vítáni a přijímáni s otevřenou náručí. A právě to vám umožní stylová rohožka Cozy Welcome. Díky ní budete mít dokonale uklizený vstupní prostor a zároveň zvýšíte estetickou hodnotu vašeho domova.

Vysoká kvalita

Jak už to bývá u věcí s vysokou estetickou hodnotou, tak i rohožka Cozy Welcome je vyrobena ze špičkových materiálů. Kombinace polyesteru a gumy zajišťuje dokonalé čištění bot a zároveň odolnost proti opotřebení. Pokud budete dbát na pravidelnou údržbu, jistě vám rohožka bude sloužit mnoho let.

Detail rohožky Cozy Welcome

Jednoduchá instalace a skladování

Rohožka Cozy Welcome má rozměr 40×60 cm a proto ji snadno umístíte na libovolné místo před vstupními dveřmi. Pokud ji pak nebude potřeba, jednoduše ji složíte a uložíte na vhodné místo.

Neotřelý design pro každého

Rohožka Cozy Welcome se hodí pro každého, kdo touží po originálním designu a neotřelé vizi. Její barevný nápis welcome rozzáří váš vchod a udělá z něj přívětivé a útulné místo. Nebojte se být jiní a dejte svému vstupnímu prostoru nový šmrnc.

Rohožka Cozy Welcome s červeným nápisem welcome

Tak neváhejte a dopřejte si kousek přívětivosti a luxusu s rohožkou Cozy Welcome. Objednáte si ji na codina.cz.