Soška kouzelného Pega od KARE Design – krása na první pohled


KARE DESIGN Soška Okřídlený kůň Pegas 56cm

Dekorativní předmět soška představuje létajícího koně s křídly, Pegase (řecky Pégasos, latinsky Pegasus). Nádherné křivky koně s majestátními křídly nyní můžete mít i vy ve vašem interiéru pro snové rozšíření dimenze vaší ložnice či obývacího pokoje. Rám této dekorace je z lakované oceli a samotná kůň z polyresinu. Ideální pro kombinace moderního či boutique stylu.

Toto dílo umění je nepostradatelnou moderní dekorační fixací do každého interiéru.

Soška Okřídlený kůň Pegas 56cm

Značka KARE Design patří mezi špičky v oblasti moderního designu interiéru, vyrábí nejen nábytek, doplňky ale také celé kolekce. Soška Okřídlený kůň Pegas 56cm vyniká svou kvalitou a dokonalým provedením.

Koupit

Soška Okřídlený kůň Pegas 56cm – specifikace:

  • Materiál: polyresin, lakovaná ocel
  • Rozměry: 56 cm x 49 cm x 17 cm (v x š x h)
  • Hmotnost: 5,2 kg

OKruhy použití sošky Okřídlený kůň Pegas 56cm

Soška Okřídlený kůň Pegas 56cm může zdobit jak váš obývací pokoj tak i vaší ložnici. Ideální propojení s moderním nábytkem. Doporučujeme umístit sošku do prostoru, kde bude patřičně viditelná a bude ozvláštnit váš interiér.

Soška Okřídlený kůň Pegas 56cm – závěr

Soška Okřídlený kůň Pegas 56cm je naprostým skvostem, který nás nenechává chladné. Je to kousek uměleckého díla v interiéru, který láká nejen svou originálností, ale také dokonalým provedením. Pokud hledáte moderní design doplněný o prvky dekorace, je tato soška tou pravou volbou pro vás.

Soška Okřídlený kůň Pegas 56cm od KARE Design je nezbytnou investicí pro každého, kdo má rád záblesk originality v interiéru.

10000+ spokojených zákazníků

Celkem již přes 10000+ spokojených zákazníků si zamilovalo kompletní sortiment nábytku a dekorací KARE Design. KONEČNĚ DOPROSTŘED ŽIVOTA – nákupy na naší stránce „navštivte náš e-shop“ přináší krásné trendy a vybavení celých domácností.

© 2021 NábytekProZivot.cz – Největší obchod s nábytkem online v ČR