Sada 2 květináčů Kave Home Star: dokonalý kousek pro ozvláštnění interiéru

Květiny jsou skvělým doplňkem interiéru. Pokud ale nechcete mít klasické květináče, ale hledáte něco stylovějšího, máme pro vás skvělou nabídku. Sada dvou květináčů od Kave Home je dokonalým kouskem pro ozvláštnění vašeho domova.

Kombinace dřeva z masivní jedle a oceli tvoří krásu industriálního stylu. Kave Home věděla, jak využít tyto materiály k vytvoření perfektního květináče, který se bude hodit do jakéhokoliv interiéru. A nejen do interiéru, ale i do exteriéru. Samozřejmě je ale důležité tuto sadu chránit před nepříznivým počasím.

Menší květináč z této sady má rozměry výška 71 cm x šířka 53 cm x hloubka 35 cm, zatímco větší květináč má rozměry výška 83 cm x šířka 43 cm x hloubka 43 cm. Rozměry jsou optimální pro různé typy rostlin, a díky velké volné ploše květináče se velké rostliny nebudou dusit.

Je samozřejmostí, že tento květináč oživí jakýkoli interiér. Stačí doplnit do sady krásné květiny, což snadno můžete udělat v našem e-shopu.

Zkrášlení vašeho interiéru květináči Kave Home Star

První krok je vybrat si vhodný květináč. Dva květináče v této sadě jsou naprosto dokonalé pro větší rostliny. Pokud plánujete položit květináč na zem, je lepší zvolit větší variantu. Menší květináč se hodí pro drobnější rostliny a na stolky nebo okenní parapety.

Druhý krok je vybrat si vhodnou květinu. Pokud chcete, aby se květina sladila s interiérem, zvažte volbu rostliny podle barvy nebo tvaru listů. Také zvolte rostlinu, která má vhodné nároky na světlo a vlhkost.

Třetí krok je umístit květinu do květináče. Můžete ji nechat v původní květináči a do sady Kave Home Star pouze umístit celý květináč, nebo květinu přepotáhnout, pokud je to nutné.

Čtvrtý krok je umístit květináč na vhodné místo. Pokud máte v interiéru rozestavěné rostliny, zvažte správné uspořádání. V každém případě ale bude sada květináčů Kave Home Star dokonale sloužit jako designérský prvek.

Sada 2 květináčů Kave Home Star: dokonalý kousek pro ozvláštnění interiéru
Sada 2 květináčů Kave Home Star: dokonalý kousek pro ozvláštnění interiéru
Sada 2 květináčů Kave Home Star: dokonalý kousek pro ozvláštnění interiéru

Styl interiéru se díky květinám dokáže náramně změnit. Budete mít pocit, že váš interiér nabyl nového rozměru, a to zcela ve stylu industriálního designu. Díky sestavě dvou květináčů budete mít prostor pro více květin, nebo je můžete rozestavit po celém bytě a uvést do něj nový prvek. Sada květináčů Kave Home Star je praktická a stylová zároveň. Ani vy si ji nemůžete nechat ujít. Objednejte si ji z našeho e-shopu.