Modrý keramický květináč Flomi 15,5 cm – dokonalý doplněk pro nordický styl života

Váš domov oživí keramický květináč Flomi od značky Nordic Living. Po celém obvodu je decentní zdobný prvek, který tak činí z květináče neobyčejně krásný předmět.

Keramický květináč Flomi 15,5 cm

Detaily jsou důležité, když se jedná o domov! Dopřejte svým rostlinkám stylové a pohodlné obydlí a doveďte tak svůj interiér k dokonalosti.

Nordic Living – značka pro váš domov

Značka Nordic Living se specializuje na přírodní materiály a minimalistický design, ideální pro nordický styl života. Keramický květináč Flomi se tak ideálně hodí do této koncepce.

Flomi je vyroben z kvalitní keramiky, která je velmi odolná a zároveň lehká. Modrá barva květináče pak dokáže skvěle rozjasnit interiér a dodat mu příjemnou atmosféru.

Nordic Living logo

Keramický květináč Flomi vám nabízíme za skvělou cenu

Pokud vám zdobný prvek na květináči nestačí a rádi byste měli doma více předmětů s podobným designem, můžete se podívat na naší nabídku dalších produktů od značky Nordic Living.

A co je nejlepší na keramickém květináči Flomi? Je jeho cena. Nabízíme vám ho za skvělou cenu, která vám umožní pořídit si více kousků na jedno místo.

Interiéry s keramickými květináči Flomi

Dokonalý doplněk pro váš nordický styl života – keramický květináč Flomi od značky Nordic Living. Objednejte si ho ještě dnes a volte mezi několika velikostmi a barvami.

Přejít na produkt