Elegantní černá postel s úložným prostorem – MICADONI Mamaia II

Pusťte do své ložnice kouzlo francouzské elegance! Dvoulůžková postel Mamaia od značky MICADONI vás zaujme svým vkusným vzhledem. Čelo s knoflíkovým prošíváním je čalouněno tkaninou imitující samet s jemným leskem. Látka je nejen příjemná na dotek, ale značí se vysokou odolností proti vznícení. Díky tomu je vhodná do hotelových pokojů.

Postel Mamaia II

Vysoké čelo pro maximální pohodlí

Postel vám díky vysokému čelu nabídne maximální pohodlí při sledování televize nebo čtení oblíbené knížky. Kromě estetické funkce tak plní i praktickou roli.

Úložný prostor pro vaše lůžkoviny

Součástí postele je úložný prostor, do kterého můžete uložit vaše lůžkoviny. Nemusíte se tak bát, že vám zbyde málo místa v šatníku!

Dodávka s roštem, matraci si můžete vybrat sami

Tyto postele jsou dodávány s roštem, matraci si můžete objednat dle vlastního výběru. A není třeba se bát, že by postel nebyla stabilní – rošt je kvalitní a zajišťuje pevný základ.

Zkuste nyní postel Mamaia II a pocite se jak princezna ze čtenářských snů.

Individuální obchodní podmínky

Pozor! Tento produkt se vyrábí na zakázku a vrácení zboží podléhá individuálním obchodním podmínkám dle odstavce 3.6.

Vyberte si svoji oblíbenou barvu

Pokud máte zájem o jinou variantu čalounění, neváhejte nás kontaktovat. Vyberte si barvu, která vám nejlépe vyhovuje a bude vás opravdu bavit!

Postel Mamaia II - detail čalounění

Staňte se majitelem této krásné postele a nechte se unést do světa luxusu a elegance se dvoulůžkovou postelí Mamaia od značky MICADONI.