Moderní a elegantní: Casarredo Šatní skříň WESTA VIII bílá


Neobvyklý design pro moderní interiér

Casarredo je značka, která se zaměřuje na módní a nadčasové nábytek pro moderní interiéry. Šatní skříň WESTA VIII bílá je další skvělý kousek ze značky, který splní očekávání prostorného a funkčního úložného prostoru pro vaši ložnici, obývací pokoj, předsíň nebo studentský pokoj.

Netradiční tvar skříně je velmi elegantní a praktické provedení, které opticky zvětší a prosvětlí prostor. Vnitřní část je rozdělena na dvě poloviny – v jedné části jsou police, ve druhé části je věšáková tyč. Uspořádání úložného prostoru skříně si můžete prohlédnout na obrázku ve fotogalerii.

Bílá barva a zrcadla skříně

Bílá barva skříně je univerzální a hodí se ke všem ostatním prvkům vašeho interiéru. Dále skříň disponuje zrcadly, které opticky zvětší a prosvětlí váš pokoj. Tento designový kousek bude skvělou volbou pro osvěžení každé místnosti.

Elegantní a praktické provedení

Hliníkové ložiskové pojezdy Micra Sevroll, které jsou součástí konstrukce, zajišťují plynulý a tichý chod posuvných dveří skříně. Úchyty na dveřích jsou plastové a také se snadno ovládají. Kromě toho je šatní skříň velmi jednoduchá na sestavení a dodáváme ji v demontovaném stavu.

Zakoupit šatní skříň WESTA VIII bílou

Pokud chcete pořídit kvalitní a nadčasový kousek nábytku do svého interiéru, doporučujeme zvolit šatní skříň WESTA VIII bílou od Casarredo. Tento kousek nábytku je jak praktický, tak i designově zajímavý a přináší bílou barvu, která doplní všechny barvy v místnosti. Pro zakoupení a detailní specifikace se podívejte na tento odkaz.