Praktický a stylový modrý úložný box Click&Store od Leitz

Vytvořte si ve svých věcech systém s pomocí tohoto trendy organizéru od značky Leitz. Můžete jej snadno přenášet a obsah bezpečně ukrýt praktickým víkem.

Úložná krabice se velmi snadno skládá pomocí patentů. Box můžete rozdělit na 2, 3 nebo 4 části a zabránit tak zamotání kabelů (například od nabíječky) nebo míchání fotek a dalších drobností, které si zde uložíte.

Abyste vždy rychle sáhli po tom, co právě potřebujete, je přední strana opatřena kontrastními bílými štítky v kvalitním kovovém rámečku. Pro pohodlné přenášení jsou po stranách umístěny otvory s kovovým obvodem.

Stylový design modré krabičky

Chcete mít ve své pracovně něco, co vám pořád připomíná letní modrou oblohu? S modrou úložnou krabičkou Click&Store od Leitz to bude snadné! Nejenže můžete mít vše po ruce, ale i stylově.

Svou oblíbenou knihu, dárek od blízkého člověka, nebo stolní lampu můžete snadno ukrýt a užít si pocit útulnosti a příjemnosti stylového designu.

A aby vám bylo uvnitř krabičky útulněji, doporučujeme si nabídnout modré kartonové vložky s designem Blue Spot, které jsou vyráběny ze 100% recyklovaného materiálu. Tyto vložky si můžete objednat na stránkách https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/modry-kartonovy-ulozny-box-s-vikem-click-store-leitz-6

Stačí jen jedna krabička

Zkuste si představit, kolik krabiček a krabiček máte roztroušených po celém bytě. Možná ani nevíte, co všechno v těchto krabičkách máte. S modrou krabičkou Click&Store od Leitz si můžete všechny tyto krabičky nahradit jednou krabičkou s originálním designem, a všechny tyto věci budou mít své místo.

Nemusíte se už trápit tím, kde co máte uložené. Stačí mít jednu krabičku, která bude vaším jediným originálním úložištěm a bude se snadno přenášet a užít si pocit útulnosti.

Tak už neváhejte a pořiďte si svou vlastní modrou krabičku Click&Store od Leitz. Určitě se vám bude hodit!

Modré kartonové krabičky Click&Store od Leitz


Tento článek byl vytvořen ve spolupráci se společností Leitz.