Stylová barová židle Trill od Nardi s výškou 65 cm a šedým plastem

Šedá designová barová židle Trill zaujme svým jednoduchým designem a kvalitním materiálem. Celá židle je vyrobena z odolného polykarbonátu, který je vyztužený skelným vláknem s vysokou odolností proti UV záření a protiskluzovou podnoží, která zajišťuje stabilitu a bezpečnost při sedání i vstávání.

Dalšími výhodami Trill je její stohovatelnost a snadná údržba. Bez obav ji můžete skladovat nebo přenášet, aniž byste poškodili její povrch nebo způsobili jiné problémy. Židle Trill také velmi dobře snáší vlivy počasí a je vhodná nejen do venkovního, ale i do vnitřního prostředí. Díky svému designu se dokáže snadno přizpůsobit každému stylu interiéru nebo exteriéru.

Je však důležité si uvědomit, že i přesto, že Trill zvládne přežít v exteriéru, doporučujeme ji při dlouhodobém pobytu venku přikrývat nebo ukládat dovnitř, abyste prodloužili její životnost.

Údržba židle Trill

Tip: K čištění doporučujeme hadřík z mikrovlákna namočený ve vodě s několika kapkami saponátu nebo tekutého mýdla. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Jak již bylo zmíněno výše, údržba židle Trill je velmi snadná. Stačí na ni použít vlhký hadřík namočený v mírně saponátové nebo mýdlové vodě a pečlivě ji otřít. Pokud by se na ní přesto objevily tvrdohlavé nečistoty, je dobré je nejprve změkčit a poté je odstranit. K tomu opět poslouží hadřík namočený v teplé vodě, nejlépe s přídavkem saponátu nebo mýdla. Je důležité nevyužívat k čištění židle trhavé a abrazivní čistící prostředky, které by mohly její povrch poškrábat a tím narušit její původní vzhled.

Nardi Trill barová židle

Vyberte si Trill pro svůj domov nebo podnik!

Přemýšlíte, jakou barovou židli si vybrat do svého domova nebo podniku? Trill vám nabízí dokonalou kombinaci kvality, designu a funkce. Díky svému jednoduchému a přizpůsobivému vzhledu ladí s každým stylem interiéru a exteriéru a poskytuje dokonalý komfort při sedání. Navíc hlavní slovo v případě židle Trill má jednoznačně kvalita a odolnost, díky čemuž si můžete být jisti, že si ji můžete užít po mnoho let bez jakýchkoliv obav.

Kupte si židli Trill hned teď a užijte si své oblíbené drinky nebo jídlo s dokonalým pohodlím a stylu.

Závěrem

Barová židle Trill od Nardi je jedinečným spojením kvality, designu a pohodlí. Její odolný materiál zajišťuje dlouholetou životnost a snadnou údržbu, což z ní dělá ideální volbu pro jakýkoli interiér i exteriér. Ať už chcete zpříjemnit posezení na své terase nebo vytvořit dokonalou atmosféru v kavárně, Trill vám jistě poskytne vše, co potřebujete. Navíc, s nákupem u nás můžete být jisti, že kupujete nejen kvalitní výrobek, ale také profesionální služby a rychlé dodání. Neváhejte a objednejte si svoji další oblíbenou barovou židli hned teď!