Nová Eka Kontinentální postel Soft – Cassablanca ve velikosti 160×200 cm v barvě Trinity Béžová

ým prostorem. Na základně je umístěna matrace, která vyžaduje méně péče než běžná matrace, neboť ji můžete jednoduše vyměnit. Na vrcholu matrace je položen topper, který dodává posteli další vrstvu měkkosti a pohodlí.
MATERIÁLY POSTELE – TRINITY BÉŽOVÁ
Eka Kontinentální postel Soft – Cassablanca ve velikosti 160×200 cm v barvě Trinity Béžová je vyrobena z prvotřídních materiálů. Tento druh kontinentální postele kalifornského stylu disponuje polstrovanou hlavovou deskou s tradičním knoflíkovým zdobením a přetočenými okraji. Trinity Béžová je moderní a veselý designový tvar, jehož světlá barva působí elegantně až luxusně, avšak nezatěžuje povrch postele narůžovo. Materiálové kombinace jsou ty nejkvalitnější, protože postel je vyrobena z tradiční polyuretanové pěny. Díky tomuto materiálu se postel dokonale přizpůsobí tvaru těla spící osoby a vytvoří ideální prostor pro odpočinek a relaxaci.
MATRACE – TAŠTIČKOVÁ
Eka Kontinentální postel Soft – Cassablanca ve velikosti 160×200 cm v barvě Trinity Béžová disponuje prvotřídní taštičkovou matrací. Taštičková matrace se skládá z několika vrstev a každá vrstva má jinou funkci, aby matrace mohla poskytnout dokonalý komfort při spánku. Tyto matrace se vyznačují tím, že mají vlastní nezávislé taštičky, které se přizpůsobují konkrétnímu bodu těla. Díky individuálnímu přizpůsobení tělu se zvyšuje kvalita spánku a také se snižuje pravděpodobnost bolestí zad a kloubů. Na vrchní části matrace se nachází pěnový polštář – topper, který dodává posteli další vrstvu pohodlí.
ÚLOŽNÝ PROSTOR – INTEGROVANÝ
Kontinentální postel Soft – Cassablanca ve velikosti 160×200 cm v barvě Trinity Béžová disponuje integrovaným úložným prostorem. Pod základnou s matrací se nachází dostatek místa pro uložení věcí – tak kdekoliv v místnosti se postel nachází, nebude tam patrný nepořádek. Díky úložnému prostoru se postel může stát praktickým pomocníkem v méně prostorné místnosti, protože se nestane nutností pořizovat obrovskou a nekomfortní skříň.
ZÁVĚR
Kontinentální postel Soft – Cassablanca ve velikosti 160×200 cm v barvě Trinity Béžová je jedním z nejmodernějších typů postelí na trhu. Díky svému jedinečnému systému a špičkové kvalitě nabízí maximální pohodlí a komfort. Je vhodná pro každého, kdo si rád odpočine, dokáže si vážit kvality a touží po maximální péči o své zdraví. Je to postel, která zapadne do každého interiéru a přinese příjemný spánek, který je základem pro zdravý a aktivní život. Podívejte se na naše produkty na https://www.codina.cz/produkt/eka-kontinentalni-calounena-postel-soft-cassablanca-160m200-cm-barva-latky-trinity-2304-bezova-2 a získejte novou Eka Kontinentální postel Soft – Cassablanca v barvě Trinity Béžová již dnes!