Nově příchozí Nástěnné zrcadlo s rozměry 80/77/2 cm

S tímto designovým zrcadlem od značky NOVEL si předsíň vybavíte opravdu stylově! Moderní vzhled a kvalitní zpracování si oblíbíte. Nábytek s rozměry cca 80 x 77 cm se perfektně hodí třeba nad botník. Rám z bílého skla příjemně prosvětlí vstupní prostor bytu. Vybavte si předsíň tímto krásným zrcadlem a vypadejte každý den výborně: je šikovné a má styl! – TYP: 338-30, – KP: DUB BIANCO ODÝH., – FR: SKLO OPTI BÍLÁ.

Moderní design a kvalitní zpracování

Toto zrcadlo od značky NOVEL je především tou správnou volbou pro ty, kteří chtějí mít předsíň vybavenou moderním nábytkem, který zároveň plní svůj funkční účel. Zrcadlo má totiž nejen krásný moderní vzhled, ale také skvělé rozměry – cca 80 x 77 cm. Tento nábytek je navržen tak, aby se perfektně hodil třeba nad botník.

Kromě toho, že zrcadlo od NOVELu je praktické, je také propracované a zpracované tak, aby přežilo náročné používání bez poškození. Rám z bílého skla, který do zrcadla patří, je extrémně odolný a snadno se udržuje v čistotě – jen je třeba ho jednou za čas utřít vlhkým hadříkem.

Perfektní pro vstupní prostor

Pokud hledáte kvalitní zrcadlo na předsíň, potom je NOVELova novinka tou pravou volbou. Zrcadlo s rozměry 80/77/2 cm se totiž perfektně hodí třeba nad botník a zároveň dokáže krásně prosvětlit váš vstupní prostor.

Díky bílému sklu, kterým je rám zrcadla vyroben, totiž dokáže odrazit světlo a vytvořit tak efekt světlého, vzdušného a příjemného prostoru.

Vybavte si předsíň zrcadlem, které má styl

Pokud se chcete cítit v předsíni opravdu jako doma a rádi se pyšníte svým vkusem, potom je NOVELovo zrcadlo tou správnou volbou. Jeho moderní vzhled a šikovné provedení si totiž oblíbíte na první pohled.

Vybavte si předsíň tímto krásným zrcadlem a vypadejte každý den výborně.

Poznámka: Zrcadlo NOVEL s rozměry 80/77/2 cm najdete na www.nabytekhned.cz.

Novel nástěnné zrcadlo 80/77/2 cm

Novel nástěnné zrcadlo v předsíni