Clip – Předsíňová stěna v dubu sonoma/bílé barvě


Malá předsíňová stěna o celkové šířce 90 cm je vhodná i do malého prostoru předsíně. Vyrobena v kombinaci dekoru dub sonoma s bílou barvou. Obsahuje vše základní – malý botník, zásuvku, zrcadlo, přihrádku i závěsnou šatní tyč.

Odkaz na produkt

Pokud vás tato stěna zaujala a chcete si ji zakoupit, klikněte na tento odkaz https://www.maliboo.cz/produkt/predsinova-stena-clip-dub-sonoma-bila.

Základní informace o stěně

  • celková šířka 90 cm
  • kombinace dekoru dub sonoma a bílé barvy
  • obsahuje malý botník pro uložení bot
  • zásuvka pro různé drobnosti
  • zrcadlo pro poslední kontrolu před odchodem z domu
  • přihrádka na zavěšení klíčů, kabelek nebo šál
  • závěsná šatní tyč pro uložení kabátů a bund

Designové řešení

Tato stěna je vyrobena v kombinaci dekoru dub sonoma s bílou barvou, což dodává předsíni svěží a moderní vzhled. Díky malé šířce se hodí i do menších předsíní, kde vytvoří dostatečné úložné prostory pro vaše věci. Díky zrcadlu také oživí prostor a opticky ho rozšíří. Malý botník se hodí na uložení bot, zásuvka na různé menší drobnosti a přihrádka je dobrá pro uložení klíčů nebo dalších drobností. Závěsná tyč na kabáty a bundy vám ušetří prostor ve skříni.

Vhodná do malých prostor

Tato předsíňová stěna je vhodná i do malých prostor, kde si můžete ušetřit místo pro další věci. Díky kombinaci bílé barvy a dekoru dub sonoma se hodí do moderního interiéru i do klasických stylů. Pokud si ji zakoupíte z internetového obchodu Maliboo, máte jistotu kvalitního zboží a rychlé dodání.

Závěr

Pokud hledáte praktické a designově vydařené řešení pro vaši předsíň, určitě uvažujte o předsíňové stěně Clip od Maliboo. Je to vynikající volba pro každého, kdo si potřebuje ušetřit místo a zároveň do prostoru přidat moderní prvek.

Clip - Předsíňová stěna v dubu sonoma/bílé barvě

Clip - Předsíňová stěna v dubu sonoma/bílé barvě

Clip - Předsíňová stěna v dubu sonoma/bílé barvě