Elegance a funkčnost v jednom: Šatní skříň Hafan 250cm s artisan designem a LED osvětlením

Šatní skříň Hafan je vynikající volbou pro ty, kteří hledají elegantní a funkční nábytek do svého interiéru. Tuto šatní skříň o rozměrech šířka 250 cm, hloubka 61cm a výška 215 cm můžeš právě zakoupit na stránkách Esrom.cz za skvělou akční cenu.

Rozměry a konstrukce

Tato šatní skříň je vyrobena z laminovaných dřevotřískových desek o tloušťce 16 mm. Má typické lemování hran z PVC dýhy a černé maskovací pásky. Dveře jsou posuvné a na hliníkových pojezdech s ložiskovými koly typu FAST. Plastová rukojeť má délku 120 mm a kovové nožičky jsou výškově nastavitelné a mají výšku 10 cm. Celková hmotnost této šatní skříně je 206 kg.

Design

Hafan 250cm se může pochlubit nejen svou funkcionalitou, ale také elegantním designem. Šatní skříň s Artisan designem a LED osvětlením má jednoduché, ale velmi poutavé linie, což ji dělá vhodnou pro širokou škálu interiérů. LED osvětlení je umístěno v horní části skříně, což umožňuje snadné vyhledávání oblečení i za špatně osvětlených podmínek.

Údržba a montáž

Pro údržbu šatní skříně Hafan stačí použít běžně dostupné prostředky k čištění. Je vhodné postupovat dle návodu použití a používat měkkou bavlněnou utěrku, abychom šatní skříň nepoškodili. U demontovatelných spojů je potřeba předejít jejich uvolnění občasným dotažením. Samotnou montáž šatní skříně je snadné provést svépomocí díky přiloženému návodu. Vše potřebné k sestavení nábytku je již součástí balení.

Šatní skříň Hafan 250cm s artisan designem a LED osvětlením

Tak neváhej a pořiď si šatní skříň Hafan 250cm se všemi výhodami, které nabízí. Zakoupit ji můžeš právě zde na Esrom.cz.