Rozkládací pohovka ALSTONI 06 – praktický a stylový kousek pro váš byt!

Vyhledáváte-li kvalitní a stylový nábytek do vašeho bytu, tak nemůžete minout tuto jedinečnou rozkládací pohovku ALSTONI 06. Tento produkt je vynikající volbou, pokud máte rádi jednoduchý a moderní design, který se přizpůsobí jakémukoliv interiéru. Tato pohovka přináší úžasnou pohodlnost a výdrž, protože je vyrobena z kvalitní látky. Pokud jste zvažovali koupi rozkládací pohovky, pak byste měli určitě zvážit nákup tohoto produktu, který zaujme i vaše nejnáročnější požadavky.

Barva a materiál

Tato pohovka ALSTONI 06 je k dispozici ve světle šedé látce. Je vyrobena z kvalitního materiálu, který je velmi odolný. Látka zabezpečí příjemný a hlavně měkký pocit, když se na ni posadíte nebo lehnete. Látka je velmi snadno udržovatelná a na první pohled se zdá, že vydrží mnoho let. Tento produkt je k dispozici pouze v této barvě, nicméně ilustrační fotografie rozložené sedačky a detailů jsou dostupné na následujícím odkazu: rozkládací pohovka ALSTONI 06 na skvelynabytek.cz.

Rozměry a mechanismus rozkladu

Pohovka má rozměr 216 x 93 x 87 cm a je doplněna nožkami o výšce 9,5 cm. Hloubka sedu této pohovky činí 55 cm a výška sedu je 41 cm. Doslova tou nejlepší vlastností však je, že má rozložitelnou plochu na spaní o velikosti 195 cm x 110 cm. To je velmi praktické, protože pohovka se díky klik-klak mechanismu rozloží do velikosti postele velké dvojlůžko. Takže i když neplánujete uspávat hosty, může se vždy občas stát, že je budete mít u sebe a usnadníte jim tak alespoň jednu noc.

Nohy v barvě buku a shromažďování

Pohovka má nohy v barvě buku, což velmi dobře ladí s touto světle šedou látkou, ze které je pohovka vyrobena. Tento kousek nábytku bude vypadat fantasticky a přinese něco navíc i vašemu bytu. Pohovka je dodávána v demontu, takže si budete muset o výrobu postarat sami, nebo využít služby místního řemeslníka. Pokud ale máte zkušenosti s montáží nábytku nebo byste s někým, kdo je odborníkem dohodli na termínu, pak byste měli být schopni pohovku složit u sebe doma v naprosté pohodě.

Rozkládací pohovka ALSTONI 06

Závěr

Tato rozkládací pohovka ALSTONI 06 je velkým krokem vpřed, pokud hledáte nábytek do vašeho bytu, který poskytuje prvotřídní pohodlí a rozměry – rozměry velikosti dvojlůžka jsou zkrátka skvělé. Tato pohovka se vynikajícím způsobem hodí k různým interiérům, protože má moderní a jednoduchý design. Díky kvalitnímu materiálu a odolnosti této pohovky, si můžete být jisti, že získáte nábytek, který vám bude sloužit mnohaletou nejrůznějšími situacemi – třeba pro krátkodobý pobyt hostů u vás. Rozkládací pohovka ALSTONI 06 je tudíž ideálním produktem, který nejenže splní vaše nejnáročnější požadavky, ale doplní vaši domácnost o moderní a stylový kousek nábytku.