Ergonomická kancelářská židle BONNIE šedá pro zdravé sezení celý den

Kancelářská židle BONNIE v šedé barvě je skvělou volbou i do dětského pokoje zařízeného výraznými barvami. Židle má pevný chromovaný kříž opatřený kolečky a prodyšný potah z textilní síťoviny. Proto bude vyhovovat nejen hravým dětem, ale i náročným dospělým. Výškově nastavitelná židle tak najde své uplatnění jak v dětském pokojíčku, tak studentském pokoji, kanceláři či pracovně.

Výška sedáku 43-53 cm

Židle BONNIE je výškově nastavitelná a to v rozmezí 43-53 cm. Tento parametr je velmi důležitý pro zdravé sezení, které má být ergonomické a přizpůsobené právě vaší postavě. Pokud budete sedět na židli s nesprávně nastaveným sedákem, můžete si způsobit velké problémy se zdravím. Proto je výšková nastavitelnost základním požadavkem na kancelářskou židli.

Kancelářská židle BONNIE šedá

Kancelářská židle BONNIE šedá

Zboží je dodáváno v demontu

Kancelářská židle BONNIE je dodávána v demontu, avšak její sestavení je velmi jednoduché a můžete ho zvládnout i bez jakýchkoliv zkušeností. Stačí splnit pár jednoduchých kroků a vaše židle bude připravena ke skvělému použití. Co se týče údržby, židli postačí pravidelné čištění textilního potahu. Celkově se jedná o velmi kvalitní a funkční kancelářskou židli, která poslouží nejen krátkodobě, ale i dlouhodobě.

Kancelářská židle BONNIE - produktová fotka

Kancelářská židle BONNIE – produktová fotka

Závěrem bych ráda zdůraznila, že investice do kvalitní kancelářské židle se vám rozhodně vyplatí. Celodenní sezení na nekvalitní židli může mít negativní dopad na vaše zdraví. Proto doporučuji koupit si židli, která bude vyhovovat přesně vašim potřebám a požadavkům.

Zvažujete nákup kancelářské židle BONNIE? Pokud ano, určitě byste měli navštívit stránky www.nabytekprozivot.cz, kde najdete aktuální nabídku a mnoho zajímavých informací.