Novinka: Stylézní křeslo Tempo Kondela FEDRIS v béžovém provedení

Polokřeslo v elegantním provedení se stane ozdobou Vaší domácnosti. Kromě svého vzhledu se pyšní i vysokou kvalitou materiálů, které byly použity při jeho výrobě. Křeslo je čalouněno sametovou látkou Velvet v béžové barvě, což je velmi populární volba v poslední době.

Vysoká oděruodolnost textilie

Oděruodolnost textilie podle testu Martindale: 80 000 znamená, že tato sametová látky je velmi odolná a zvládne i časté používání bez toho, aby se projevovaly známky opotřebení. Tento test se provádí na textilních materiálech, které jsou vystaveny opakovaným třením. Čím vyšší je výsledná hodnota, tím je textilie odolnější.

Kovové nohy pro větší stabilitu

Stabilitu zajišťují kovové nohy s černým nátěrem. Tyto nohy nejen stabilizují křeslo, ale také mu dodávají moderní vzhled. Kovové nohy se hodí k různým druhům nábytku a snadno je můžete sladit i s dalšími kousky nábytku ve vaší domácnosti.

Dekorativní prošití pro dokonalý vzhled

Sedák i opěrák zdobí dekorativní prošití. Toto prošití je dalším prvky, kterým se křeslo pyšní a díky kterému se stane stále více oblíbeným kouskem nábytku. Prošití je provedeno s maximální precizností a křeslo díky tomu má vynikající vzhled. Dokonalý kousek pro ty, kdo si rádi pořizují nábytek s luxusním vzhledem.

Dodáváme v demontu

Hloubka sedu: 44 cm a rozměry křesla jsou pro většinu středních a menších domácností ideální. Křeslo je dodáváno v demontu, ale není nutná speciální montáž. Křeslo je snadné sestavit a ušetříte tak peníze za montáž, kterou byste si museli zaplatit u jiných prodejců.

Křeslo Tempo Kondela designové křeslo FEDRIS v béžovém provedení

Jestliže hledáte křeslo s kvalitními materiály, moderním vzhledem a vysokou odolností, pak je designové křeslo Tempo Kondela FEDRIS v béžovém provedení tím pravým výběrem pro vás. Navštivte náš e-shop a objednejte si ho ještě dnes za akční cenu. Navíc máme pro vás i další výhodné nabídky na křesla a další nábytek.

Váš domov si zaslouží ty nejlepší kousky nábytku, a s křeslem Tempo Kondela FEDRIS bude vypadat ještě luxusněji. Nechte se unášet nevšedním stylem a spolehlivým zpracováním a užijte si relaxaci jako nikdy předtím.
Objednejte si ho zde a můžete se těšit na dokonalý kousek nábytku.