Skříň ARTAS AR01 92 – dokonalá kombinace praktičnosti a designu v dubu Artisan


Rozměry:

Šířka: 92cm

Výška: 200cm

Hloubka: 55cm

Specifické informace:

Barevné provedení: Dub Artisan + MDF Dub Artisan

Materiál: Deska z lamina

Dýha: ABS hrana

Další informace:

Vložka: MDF Dub Artisan

Zařízení domova není jen o vybavení obývacího pokoje nebo jídelny, ale také o maximálním využití prostoru. Proto je důležité mít dostatek úložného prostoru. Skříň ARTAS AR01 92 má dokonalou kombinaci praktičnosti a designu v dubu Artisan.

Skříň ARTAS AR01 92 je ideální pro ty, kteří potřebují mnoho úložného prostoru a zároveň vzhledově krásný kus nábytku. Díky své velikosti (šířka 92cm, výška 200cm a hloubka 55cm) poskytuje dostatek úložného prostoru bez zbytečného ohrožení prostoru v místnosti.

Skříň ARTAS AR01 92 je vyrobena z vysoce kvalitního materiálu – desky z lamina s dýhou ABS hrany. Tento materiál je trvanlivý, odolný a snadno se čistí, což z ní dělá velmi praktický kus nábytku. Kombinace dubu Artisan s MDF Dub Artisan vzhledově vynikají a skříň tak skvěle zapadne do stylu vašeho domova.

Skříň ARTAS AR01 92 je vynikající pro všechny potřeby úložného prostoru. Má široké police, které jsou ideální pro zavěšení oděvů, rovněž má dostatek prostoru pro věci na zemi. Díky vložce MDF Dub Artisan má skříň navíc vysoce kvalitní provedení a všechny vaše věci budou stále bezpečné.

Jestliže hledáte dokonalou kombinaci praktičnosti a vzhledu, tak je skříň ARTAS AR01 92 tou nejlepší volbou pro vás. Navštivte naše webové stránky a objednejte si svou skříň hned teď: https://www.atcomplet.cz/produkt/mebline-skrin-artas-ar01-92-dub-artisan.